Kategorie
Berger-Huck (https://www.berger-huck.cz/)

Možnosti dopravy pro naše výrobky

Sítě Huck

Pro internetové objednávky doručitelné v ČR používáme přepravní služby Česká pošta a Toptrans.
Cena za dopravu se počítá na základě celkové hmotnosti poslané objednávky a řídí se požadavky a ceníky přepravních firem.
Celková hmotnost je vždy vyčíslena na objednávce před odesláním.
 

Žíněnky a doskočiště Berger

Pro internetové objednávky doručitelné v ČR používáme přepravní služby firmy Toptrans nebo partnerských autodoprav.
Cena za dopravu se počítá na základě celkové hmotnosti poslané objednávky a řídí se požadavky a ceníky přepravních firem.
Celková hmotnost je vždy vyčíslena na objednávce před odesláním.
 

Orientační cena za dopravné a balné sportovních žíněnek Berger:

Velikost žíněnky ( délka 200 cm x šířka 100 - 125 cm )

  • 1 ks : cca 250 Kč - spedice Toptrans - doručení na dodací adresu ( v ceně SMS info, Email info, Tel. avízo, příp. dobírka ) 
  • 2 ks : cca 400 Kč - spedice Toptrans - doručení na dodací adresu ( v ceně SMS info, Email info, Tel. avízo, příp. dobírka ) 
  • 3 ks : cca 550 Kč - spedice Toptrans - doručení na dodací adresu ( v ceně SMS info, Email info, Tel. avízo, příp. dobírka ) 

Nadměrné velikosti žíněnek a doskočišť jsou kalkulovány individuálně. Cena dopravy bude upřesněna zákazníkovi po přijetí objednávky.

Dětská hřiště Huck a sportovní hliníkové vybavení Haspo

Pro standardní velikosti výrobků používáme přepravní služby firem Česká pošta nebo Toptrans
Nadměrné velikosti výrobků ( lanová hřiště, celosvařené branky, sloupky atd. ) jsou kalkulovány individuálně dle ceníku partnerských autodoprav. Cena dopravy bude vždy předem oznámena zákazníkovi po přijetí objednávky.
 

Upozornění:

Během převzetí zboží zkontrolujte s dopravcem možné poškození obalu nebo obsahu. V případě poškození obalu uveďte případné nedostatky při doručení do mobilního terminálu nebo vyplňte škodní protokol dopravce, pořiďte fotodokumentaci a zašlete nám vše na info@berger-huck.cz . Bez tohoto postupu nejsme schopni případně poskytovat náhradní plnění. V případě, že příjemce převezme zásilku bez uvedení výhrad do mobilního terminálu, má se zato, že převzal úplnou a neporušenou zásilku. Podpisem přepravního dokladu ( převzetí zásilky ) s dodáním bez výhrad potvrzujete spedici, že zboží bylo doručeno v pořádku a bez známek poškození. Pro pozdější reklamace na poškození obalu proto nemůže být brán zřetel.   

Děkujeme za spolupráci.

Berger - Huck s.r.o.