Kategorie
Berger-Huck (https://www.berger-huck.cz/)

FAQs - nejčastější dotazy k výrobě sítí

Je možné objednávat vlastní tvary?

Vlastní tvary, jako jsou trojúhelníkové, lichoběžníkové nebo kruhové tvary, nejsou v zásadě pro nás problémem. V závislosti na síti je jediným skutečným omezením velikost sítě - například není možné provést střih na 30 mm v síti o šířce oka 100 mm. Chcete-li získat nezávaznou nabídku, je nejlepší zaslat nám jednoduchý nákres na adresu info@berger-huck.cz nebo faxem na tel.číslo +420 466 673 305.

Jaké velikosti můžete vyrábět?

Naše ochranné sítě mohou být vyráběny a dokončeny pro jakékoliv velikosti. V závislosti na síle a velikosti ok je maximální šířka pásu sítě mezi 10 a 20 metry a maximální délka je až několik set metrů. Nicméně, velmi velké velikosti, například 25 x 25 metrů jsou možné. V takových případech je několik úseků sítě navzájem spojeno a sešito. Pokud mají sítě čtvercové uspořádání ok, je technicky nemožné dodat všechny velikosti sítě bez připojovacího švu. Všechny sítě se vyrábějí v co největší možné šíři s diagonálním uspořádáním ok, které se následně převádí na čtvercové. Takto vzniklým švům nelze technicky předcházet a nepředstavují žádné snížení kvality.

Jakou velikost sítě mám objednat?

Vždy si objednávejte ochranné sítě ve skutečně požadovaných velikostech. Dodáme síť, která dokonale padne. Ujistěte se, že měříte od jednoho kotevního bodu k dalšímu. Například pokud hodláte použít 6 cm karabiny pro upevnění sítě, musíte přirozeně odečíst 6 cm od vnitřní šířky. Pokud má být síť namontována rovnoměrně napnutá v rámu, uveďte prosím vnitřní rozměr rámu.

Jaký je nejlepší / nejsnadnější způsob, jak ukotvit ochrannou bezpečnostní síť?

Existuje mnoho možností ukotvení ochranných a bezpečnostních sítí stejně jako jsou rozmanité oblasti jejich použití. Ukotvení závisí také na dalších faktorech, jako jsou místní okolnosti a napětí na síti. Nejjednodušší řešení je často nejlepší. Přehled osvědčených způsobů instalace ochranných sítí naleznete dole v zápatí stránky nebo na tomto odkazu Návody a informace k montáži sítí. Máte-li další dotazy nebo potřebujete několik tipů, rádi vám poradíme.

Jaká barva sítě je nejméně viditelná?

Na tuto otázku neexistuje žádná odpověď, protože závisí především na tom, kde bude síť využívána. Ve venkovních prostorech jsou tmavší sítě méně nápadné než světlé, protože kontrast je menší k pozadí. Naopak, z určité vzdálenosti může světlá síť vypadat jako zeď kvůli zvýšenému kontrastu. Totéž platí pro výhled ven (například kočičí sítě na balkoně). Pokud je však síť namontována přímo před bílou stěnou, zřejmě by byla nejlepší volba bílé.
V případě silnějších ochranných sítí ve vnitřních prostorách (například schodišťových sítích nebo sítích podkroví) nesmí barva ovlivnit viditelnost sítě. Zde byste měli zvážit své rozhodnutí na barvách okolí nebo na osobním vkusu.

Jsou ochranné sítě vhodné pro venkovní prostory?

Ano. Všechny sítě, které nabízíme, jsou odolné vůči UV záření a povětrnostním vlivům, a proto je možné je bez problémů používat venku.

Které měření odkazuje na "délku" a které odkazuje na "šířku"?

Měření, která je třeba uvést pro délku a šířku, se vztahují pouze na obě strany obdélníku. Můžete otáčet a převrátit síť tak, jak se vám líbí. Měření tedy nemá žádný vliv na to, který rozměr je délka nebo šířka. Můžete například objednat výrobek o rozměrech 300 x 500 cm nebo 500 x 300 cm. Dodaná síť nebo plachta by byla v obou případech stejná.

Jaké způsoby platby jsou k dispozici?

Dobírka, hotovost , 100 % zálohová faktura, platební karta. Platbu fakturou poskytujeme pouze státním institucím a orgánům se splatností 14 dní, případně našim dlohodobým obchodním partnerům.

Jaké  jsou poplatky za dopravu?

Orientační přehled poplatků za dopravu naleznete ZDE.

Dodáváte také do jiných zemí?

Objednávky ze zahraničí zpracováváme jako poptávku zboží. Jestliže máme partnery Huck ve státě, odkud přišla objednávka, podstupujeme objednávku našemu partnerovi.

Jaká je dodací lhůta?

Současná dodací doba je uvedena pro každý jednotlivý výrobek. U výrobků vyráběných na zakázku se dodací doba mění v rozmezí 7 až 30 dní v závislosti na typu výrobku. Skladové výrobky expedujeme do 3 pracovních dnů. Pokud si objednáte několik výrobků s různou dodací dobou, pak bude pro tuto zásilku použita nejdelší dodací lhůta uvedená v objednávce. Není-li dohodnuto jinak, objednávky jsou vždy odeslány jako jedna kompletní dodávka.