NOVÝ ESHOP: Spustili jsme zcela nový eshop. Registrovaní zákazníci ze starého eshopu si musí případně udělat novou registraci ! Děkujeme za pochopení.

Kategorie
Berger-Huck (https://www.berger-huck.cz/)

Všeobecné obchodní podmínky

Obchodní podmínky pro online objednávky

Provozovatel obchodu: Berger-Huck s.r.o., Vanišova 552, 533 74 Horní Jelení, ČR

IČ: 45535264, DIČ: CZ45535264

zastoupená jednatelem společnosti Ing. Pavlem Krnáčem realizuje Vaši objednávku na základě následujících obchodních podmínek, které kupující uznává okamžikem odeslání objednávky. Odchylné podmínky objednavatele jsou pro nás nezávazné i tehdy, když jim výslovně neodporujeme.

Ceny:

Ceny se rozumí netto. DPH v nyní platné výši 21% bude přičteno. Přijetím Vaší objednávky dochází ke vzniku kupní smlouvy na dodávku zboží dle specifikace v objednávce (poptávce). V tomto smyslu kupující dostává emailem od prodávajícího potvrzení objednávky s informacemi týkající se jeho zakázky. Výroba a expedice budou zahájeny po potvrzení této smlouvy a úhradě všech předchozích pohledávek. Pokud odběratel nevrátí do 3 dnů potvrzenou kupní smlouvu, bude považována za schválenou. Zboží zůstává až do úplného zaplacení v majetku dodavatele.

Vrácení zboží a reklamace:

Zboží je možné vrátit pouze do 14 dnů ode dne převzetí zákazníkem po předchozí ústní nebo písemné dohodě s prodávajícím. Doporučujeme, aby zboží bylo vráceno v čistém stavu a v originálním balení s fakturou včetně písemného vyjádření důvodu vrácení. Vrácená zásilka, která bude poslána na dobírku, nebude převzata. Poplatek za dopravu zpět hradí v tomto případě vždy kupující. Vzorový formulář pro využití práva na bezdůvodné odstoupení od smlouvy ve lhůtě 14 dní je možné stáhnout ZDE - Právo na odstoupení od smlouvy. Zboží posílejte na následující adresu:

Berger-Huck s.r.o, Vanišova 552, 53374  Horní Jelení

V případě reklamace by toto zboží mělo být posláno nebo vráceno v originálním balení se všemi doklady včetně písemného vyjádření důvodu - formulář stáhnete ZDE. Speciální výrobky a výrobky vyrobené nebo upravené podle požadavků kupujícího jsou zásadně vyloučeny z výměny a vzetí zpět, pokud nejsou zatíženy vadami. Písemné stížnosti týkající se velikosti, počtu nebo kvality je možné uplatnit do 8 dnů od přijetí dodávky. Důrazně upozorňujeme na nutnost kontroly obalu zboží při převzetí od dopravce. V případě poškození obalu je nutné, aby příjemce zboží sepsal reklamaci s dopravcem a nejlépe pořídil fotodokumentaci. Jiné stížnosti ohledně zřejmých vad jsou vyloučeny. Pro výpočet lhůty v délce osmi dnů je směrodatný příjem stížnosti u prodávajícího.

V případě, že se kupující domnívá, že jeho práva byla porušena, může se obrátit se svou stížností na prodávajícího prostřednictvím emailové adresy info@berger-huck.cz v zájmu mimosoudního vyřízení záležitosti. Kupující je rovněž oprávněn obrátit se na Českou obchodní inspekci, se sídlem Praha 2, Štěpánská 15, PSČ 120 00, nebo kterýkoli její oblastní inspektorát.

Záruky:

Platí zákonná ustanovení. Naše sítě jsou textilními výrobky, jejichž vlastnosti mohou být ovlivněny UV-zářením. Proto jsou všechny sítě upraveny UV stabilizátorem, který ale představuje jen doplňkovou ochranu. Záruka se vztahuje jen na vlastnosti zaručené v novém stavu, které samozřejmě zahrnují běžný přídavek UV-stabilizátorů. U bezpečnostních sítí pro ochranu osob je třeba z tohoto důvodu nutně dbát na výrobcem předepsané kontrolní zkoušky (zkušební šňůry).

Speciální výroba na přání zákazníka:

Speciální zakázkové výrobky na míru jsou zásadně vyloučeny z výměny a vzetí zpět, pokud nejsou zatíženy vadami. Pokud mají sítě ve zvláštním provedení čtvercové uspořádání ok, je technicky nemožné dodat všechny velikosti sítě bez připojovacího švu. Všechny sítě se vyrábějí v co největší možné šíři s diagonálním uspořádáním ok, které se následně převádí na čtvercové. Takto vzniklým švům nelze technicky předcházet a nepředstavují snížení kvality. Naše ceny jsou nezávazné do té míry, že pokud dojde k významných změnám cen surovin a mezd, není již dán stejný základ kalkulace. Naše ceny se rozumí „místo odeslání Horní Jelení“, včetně balení.

Platební podmínky:

dobírka, hotovost, 100 % zálohová faktura, platební brána. Pro způsob úhrady fakturou se splatností ( dle oboustranné dohody ) účtujeme při zpoždění s platbou 1% úroků měsíčně od 31. dne po datu vystavení faktury. V případě nutných soudních opatření v souvislosti se zpožděním platby, ale i mimosoudních inkasních nákladů jsme oprávněni zatížit odběratele

EET pro platbu v hotovosti: „Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.“

Výhrada vlastnictví:

Veškeré námi dodávané zboží zůstává až do úplné úhrady pohledávek naším vlastnictvím. Pokud je zboží před zaplacením prodáno dále, platí pohledávka z kupní ceny za postoupenou na nás. Zástavu a každé další omezení našeho vlastnického práva je třeba okamžitě oznámit. Místo plnění: Místem plnění pro dodávky je Horní Jelení.

Technické změny:

Vyhrazujeme si technické změny, které slouží dalšímu vývoji našich výrobků. Ochranná práva: Vyhrazujeme si práva a vlastnictví na všechny vzhledy, výrobky, katalogové ilustrace, nabídku na internetu, nákresy, skeče, a další dokumenty. Jakékoliv používání nebo kopírování třetí stranou vyžaduje písemné povolení.

Ochrana osobních údajů:

Podrobnější informace najdete na následujícím odkazu Ochrana osobních údajů
 
„Vaši spokojenost s nákupem zjišťujeme také prostřednictvím e-mailových dotazníků v rámci programu Ověřeno zákazníky, do něhož je náš e-shop zapojen. Ty vám zasíláme pokaždé, když u nás nakoupíte, pokud ve smyslu § 7 odst. 3 zákona č. 480/2004 Sb. o některých službách informační společnosti jejich zasílání neodmítnete. Zpracování osobních údajů pro účely zaslání dotazníků v rámci programu Ověřeno zákazníky provádíme na základě našeho oprávněného zájmu, který spočívá ve zjišťování vaší spokojenosti s nákupem u nás. Pro zasílání dotazníků, vyhodnocování vaší zpětné vazby a analýz našeho tržního postavení využíváme zpracovatele, kterým je provozovatel portálu Heureka.cz; tomu pro tyto účely můžeme předávat informace o zakoupeném zboží a vaši e-mailovou adresu. Vaše osobní údaje nejsou při zasílání e-mailových dotazníků předány žádné třetí straně pro její vlastní účely. Proti zasílání e-mailových dotazníků v rámci programu Ověřeno zákazníky můžete kdykoli vyjádřit námitku odmítnutím dalších dotazníků pomocí odkazu v e-mailu s dotazníkem. V případě vaší námitky vám dotazník nebudeme dále zasílat.“
 

Export:

Objednávky ze zahraničí zpracováváme jako poptávku zboží. Jestliže máme partnery ve státě, odkud přišla objednávka, podstupujeme objednávku našemu partnerovi.

Dopravné a manipulace:

Pro internetové objednávky používáme přepravní služby Česká pošta a Toptrans. Cena za dopravu se počítá z celkové hmotnosti poslané objednávky a řídí se požadavky a ceníkem přepravních společností. Cena dopravy za nadměrné velikosti balíků bude oznámena zákazníkovi po přijetí objednávky.  
Důrazně upozorňujeme na kontrolu obalů zboží při převzetí od dopravce. 
 

Termín dodání:

Dodací lhůta je zavislá na typu výrobku a momentálnímu stavu vytíženosti výroby. Obvyklá doba dodání pro zakázkovou výrobu sítí a plachet se pohybuje v rozmezí 2 - 3 týdnů po obdržení objednávky. Skladové výrobky jsou vyřizovány během 2-3 dnů. Pro výrobky ze sortimentu dětských lanových hřišť je obvyklá dodací lhůta 5 - 8 týdnů od přijetí objednávky. Dostupnost výrobku je vždy uvedena v detailu výrobku.

Dodací lhůty stanovené kupujícím a jejich přijetí neznamenají příslib dodání. Z překročení termínu dodání nelze vyvozovat nároky na náhrady. Vyšší moc, jako stávky u nás nebo u našich subdodavatelů, nás osvobozují od povinnosti dodávat. Pokud nebude dodávka možná, pak se v případě nastolení výše uvedených podmínek přiměřeně prodlužuje dodací lhůta.

Katalogové zobrazení:

Berger-Huck s.r.o. poskytuje přesné popisy a obrázky výrobků. Vyhrazujeme si však právo technických změn zobrazení a popisu výrobků na základě neustálého vývoje našich produktů.