NOVÝ ESHOP: Spustili jsme zcela nový eshop. Registrovaní zákazníci ze starého eshopu si musí případně udělat novou registraci ! Děkujeme za pochopení.

Kategorie
Berger-Huck (https://www.berger-huck.cz/)

Katalogy

Sportovní a ochranné sítě HUCK

Katalog nabízí sportovní a ochranné sítě pro všechny míčové sporty. Certifikovaná kvalita, neustálý vývoj, vysoká připravenost k rychlým dodávkám
- to jsou jen některé přednosti sítí Huck s 55letou tradicí. Sítě Huck uvidíte po celém světě v ligách fotbalu, volejbalu, házené, hokeji nebo každoročně na Wimbledonu.

Reference sítí Huck: MS v házené, MS v ledním hokeji, fotbalové Eurofotbalové MStenisové turnaje Davis Cup, Fed Cup, Wimbledon a další!  

POZOR: NOVÝ CENÍK PLATNÝ OD 1.3. 2022

 

Ochranné sítě a krycí plachty HUCK

Katalog průmyslových sítí obsahuje různé možnosti aplikace sítí a plachet k zajištění transportu, nákladu nebo skladových zásob:
krycí sítě, kontejnerové sítě, regálové sítě, skládkové sítě, plachty, žebříky a další.
 

POZOR: NOVÝ CENÍK PLATNÝ OD 1.3. 2022

 

Záchytné bezpečnostní sítě HUCK

Katalog záchytných bezpečnostních sítí obsahuje různé aplikace sítí pro zajištění proti pádům osob a materiálu z výšek. Představují kolektivní ochranu pro pracovníky pohybující se ve výškách.
Katalog doplňují sítě na lešení, zajištění regálů, nákladu nebo palet, stavební plůtky a plachty v různých barvách a velikostech určené pro průmysl a stavebnictví.
 

POZOR: NOVÝ CENÍK PLATNÝ OD 1.3. 2022

 

Dětská lanová hřiště HUCK

Na 250 stranách najdete spoustu lanových prvků, šplhacích sítí, lanových kolotočů, trampolín, lanových tunelů a houpaček. Všechny výrobky certifikovány nebo vyrobeny dle EN 1176.

POZOR: CENÍK PLATNÝ OD 1.6. 2022

 

Sportovní žíněnky Berger

Široká nabídka sportovních žíněnek, doskočišť, dětských pěnových hraček, gymnastických koberců a pěnových výrobků.

 POZOR: CENÍK PLATNÝ OD 1.6. 2022

Sportovní hliníkové vybavení HASPO

Katalog obsahuje fotbalové a házenkářské branky, tenisové a volejbalové sloupky, basketbalové konstrukce včetně všeho dostupného příslušenství a mnoho dalších sportovních produktů z hliníku.
Výrobky jsou certifikovány dle požadavků TÜV a obsahují značku Made in Germany.
 

POZOR: CENÍK PLATNÝ OD 1.6. 2022